Wij komen graag met u in contact

Het Amega Fleet team bestaat uit specialisten op het gebied van fleetmanagement en mobiliteit. U kunt Amega Fleet bereiken via 078-6321375.

Jacob Huijser

Jacob Huijser

Tel. (0)6-51 11 10 03
Directeur Fleetsales & Leasing
j.huijser@amegafleet.nl
  LinkedIn
Alexandra Severijn

Alexandra Severijn

Tel. (0)6-25 56 36 38
Accountmanager Fleetsales Aftersales
a.severijn@amegafleet.nl
  LinkedIn
Axel

Axel de Koning

Tel. (0)78-648 42 53
Teamleider binnendienst
a.dekoning@amega.nl
  LinkedIn


Accountmanagers

 

Jaap

Jaap Versteeg

Tel. (0)6-12 17 64 64
Accountmanager
j.versteeg@amegafleet.nl
  LinkedIn
Lot Peels

Lot Peels

Tel. (0)6-28 13 20 11
Accountmanager en Mobiliteitsadviseur
l.peels@amegafleet.nl
  LinkedIn
Dick

Dick Westra

Tel. (078)-611 73 92
Accountmanager
d.westra@mulderautomotive.nl
  LinkedIn
Matthijs

Matthijs Lodder

Tel. (0)6-52 64 87 29
Accountmanager
m.lodder@amegafleet.nl
  LinkedIn

Dick de Bruin

Tel. +31 6 53 76 74 65

Manager Opel Bedrijfswagen
D.debruin@vanmill.nl
  LinkedIn
 

Wesley Blanker 

Tel. +31 61 217 66 31

Accountmanager
W.Blanker@vanmill.nl
  LinkedIn
 


Binnendienst Amega Fleet

 

Michelle

Michelle Gijbels

Tel. +31 (078)-648 42 74
Commercieel Medewerker Binnendienst
m.gijbels@amegafleet.nl
  LinkedIn
Tjeerd

Tjeerd Jooren

Tel. (078)-611 73 92
Commercieel Medewerker Binnendienst

t.jooren@amegafleet.nl

Ruben Kerkstra

Tel. +31 64 510 28 71
Commercieel Medewerker Binnendienst
r.kerkstra@amegafleet.nl

Fabienne Pirets 

Tel. (078)-648 42 80
Commercieel Medewerker Binnendienst
f.pirets@amegafleet.nl

Sanne van der Spoel 

Tel. (078)-648 42 62
Commercieel Medewerker Binnendienst
s.vanderspoel@amegafleet.nl

Daisy Korrubel

Tel. (078)-614 33 22
Commercieel Medewerker Binnendienst
D.Korrubel@ames.nl
  LinkedIn

Maurits Weggeman

Tel. ( 078 ) - 648 42 59
Commercieel Medewerker Binnendienst
M.Weggeman@amegafleet.nl

Wessel van den Hurk 

Tel. (078)-632 13 75

Commercieel Medewerker Binnendienst

W.vandenHurk@amegafleet.nl

Daniel Baas

Tel. +31 78 648 42 05
Commercieel Medewerker Binnendienst
D.Baas@amegafleet.nl 

Sebas Heidstra

Tel. +31 78 648 42 05
Commercieel Medewerker Binnendienst
S.Heidstra@amegafleet.nl


Sales Support Amega Fleet

 

Lisa

Lisa van der Ree 

Tel. (078)-648 42 77
Medewerker Sales Support
l.vanderree@ames.nl
  LinkedIn

Neem contact met ons op!