Het Amega Fleet team bestaat uit zes specialisten op het gebied van fleetmanagement. U kunt Amega Fleet bereiken via 078-6321375

Jacob Huijser

Tel. +31 (0)6 51 11 10 03
Manager Fleetsales & Leasing
j.huijser@amegafleet.nl
 LinkedIn

Alexandra Severijn

Tel. +31 (0)6 25 56 36 38
Accountmanager Fleetsales Aftersales
a.severijn@amegafleet.nl
 LinkedIn

Brenda Haksteeg-Singewald

Tel. +31 (0)78 619 93 18
Commercieel medewerkster binnendienst
b.singewald@amegafleet.nl 
 LinkedIn

Niek den Rooijen

Tel. +31 (0)78 648 42 58
Commercieel medewerker binnendienst
n.denrooijen@amegafleet.nl
 LinkedIn

Matthijs Lodder

Tel. +31 (0)78 648 42 57
Commercieel medewerker binnendienst
m.lodder@amegafleet.nl
 LinkedIn

Axel de Koning

Tel. +31 (0)78-648 42 53
Teamleider binnendienst
a.dekoning@amega.nl
 LinkedIn

Mohammed Challioui

Tel. +31 (0)78-613 33 22
Commercieel medewerker binnendienst
m.challioui@amegafleet.nl
 LinkedIn

Mohammed Malek 

Tel. +31 78 614 33 22
Commercieel medewerker binnendienst
m.malek@amegafleet.nl
LinkedIn

Dominique Huizer

Tel. +31 (0)78-648 42 77
Medewerker Sales Support
d.huizer@amega.nl
LinkedIn

Michelle Gijbels

Tel. +31 (0)78-648 42 74
Commercieel medewerker binnendienst
m.gijbels@amegafleet.nl
LinkedIn

Lucas Schrik

Tel. +31 78 619 93 18 
Commercieel medewerker binnendienst
l.schrik@amegafleet.nl
LinkedIn

Jaap Versteeg

Tel. 06-12176464
Accountmanager
J.Versteeg@amegafleet.nl

Sander Borsboom

Tel. 06-16858100
Accountmanager

S.Borsboom@mulderautomotive.nl