Wij komen graag met u in contact

Het Amega Fleet team bestaat uit specialisten op het gebied van fleetmanagement en mobiliteit. U kunt Amega Fleet bereiken via 078-6321375.

Jacob Huijser

Jacob Huijser

Tel. (0)6-51 11 10 03
Directeur Fleetsales & Leasing
j.huijser@amegafleet.nl
  LinkedIn
Alexandra Severijn

Alexandra Severijn

Tel. (0)6-25 56 36 38
Accountmanager Fleetsales Aftersales
a.severijn@amegafleet.nl
  LinkedIn
Axel

Axel de Koning

Tel. (0)78-648 42 53
Teamleider binnendienst
a.dekoning@amega.nl
  LinkedIn
Lot Peels

Lot Peels

Tel. (0)6-28 13 20 11
Accountmanager en Mobiliteitsadviseur
l.peels@amegafleet.nl
  LinkedIn
Jaap

Jaap Versteeg

Tel. (0)6-12 17 64 64
Accountmanager
j.versteeg@amegafleet.nl
  LinkedIn
Sander

Sander Borsboom

Tel. (0)6-16 85 81 00
Accountmanager
s.borsboom@mulderautomotive.nl
  LinkedIn
Dick

Dick Westra

Tel. (078)-611 73 92
Accountmanager
d.westra@mulderautomotive.nl
  LinkedIn
Tjeerd

Tjeerd Jooren

Tel. (078)-611 73 92
Medewerker Sales Support

t.jooren@amegafleet.nl

Matthijs

Matthijs Lodder

Tel. (078)-648 42 57
Commercieel medewerker binnendienst
m.lodder@amegafleet.nl
  LinkedIn
Michelle

Michelle Gijbels

Tel. +31 (078)-648 42 74
Commercieel medewerker binnendienst
m.gijbels@amegafleet.nl
  LinkedIn
Robert

Robertho Doekhi

Tel. (078)- 648 42 62
Commercieel medewerker binnendienst
r.doekhi@amegafleet.nl
  LinkedIn
Lucas

Lucas Schrik

Tel. (078)-619 93 18 
Commercieel medewerker binnendienst
l.schrik@amegafleet.nl
  LinkedIn

Sanne van der Spoel 

Tel. (078)-614 33 22
Commercieel Medewerker Binnendienst
s.vanderspoel@amegafleet.nl
foto volgt

Fabienne Pirets 

Tel. (078)-648 42 80
Commercieel Medewerker Binnendienst
f.pirets@amegafleet.nl

Mohammed Malek 

Tel. (078)-614 33 22
Commercieel medewerker binnendienst
m.malek@amegafleet.nl
  LinkedIn
Lisa

Lisa van der Ree 

Tel. (078)-648 42 77
Medewerker Sales Support
l.vanderree@ames.nl
  LinkedIn

Neem contact met ons op!