Ons team

Het Amega Fleet team bestaat uit zes specialisten op het gebied van fleetmanagement. U kunt Amega Fleet bereiken via 078-6321375

   

Jacob Huijser

Tel. +31 (0)6 51 11 10 03

Manager Fleetsales & Leasing


j.huijser@amegafleet.nl


 LinkedIn

Alexandra Severijn

Tel. +31 (0)6 25 56 36 38

Projectmanager


a.severijn@amega.nl

 LinkedIn

Niek den Rooijen

Tel. +31 (0)78 648 42 58

Commercieel medewerker binnendienst
 
n.denrooijen@amegafleet.nl

 LinkedIn
 
       
       
       

Axel de Koning

Tel. +31 (0)78-648 42 53


Commercieel medewerker binnendienst


a.dekoning@amega.nl

 LinkedIn

Matthijs Lodder

Tel. +31 (0)78 648 42 57

 
Commercieel medewerker binnendienst

 

m.lodder@amegafleet.nl
 LinkedIn
 

Brenda Haksteeg-Singewald

Tel. +31 (0)78 619 93 18

Commercieel medewerkster binnendienst


b.singewald@amegafleet.nl 
 LinkedIn

 

 
 
 
   
 

Leendert Muller

Tel. +31 (0)78-648 42 61 


Verkoper


l.muller@amegafleet.nl

 LinkedIn

Christo van Kampen

Tel. +31 (0)78-648 42 53


Commercieel medewerker binnendienst


c.vankampen@amega.nl

 LinkedIn

Joost van Nieuwenhuijzen

Tel. +31 (0)78-648 42 53


Afstudeerstagiair


j.vannieuwenhuijzen@ames.nl

 LinkedIn
 
       
     

Mohammed Challioui

Tel. +31 (0)78-614 33 22 


Commercieel medewerker binnendienst


m..challioui@amegafleet.nl